Usługi wykończeniowe

Wykonujemy zarówno prace remontowo-budowlane jak i wykończenia wnętrz.

Szeroki zakres działania, doświadczenie oraz wysoka jakość pozwoliły zyskać zaufanie wielu klientów i zrealizować projekty takie jak:

  • AMAZON( Bratysława, Słowacja),
  • IKEA( Warszawa),
  • Złota 44,
  • Puro,
  • InterContinental,
  • CEDET.

Nasza firma skupią się wokół adoptacji oraz wykończenia pomieszczeń na lokale usługowe i biurowe, remontów mieszkań oraz stawiania hal pod hodowle zwierząt.

Współpracujemy z firmą TETRIS ,z jedną z największych firm wykończeniowych na całym świecie. Firma TETRIS należy do jednego z największego koncernu JLL Jones Lang LaSalle. W 2016 roku, dziesiąty rok z rzędu, grupa JLL – a w tym TETRIS- została uznana za najbardziej etyczną firmę świata przez Ethisphere Institute, będący światowym liderem w zakresie promowania etycznych praktyk biznesowych. Atutem projektów TETRIS jest szeroko rozumiana ekologia. Realizacje firmy wykorzystują rozwiązania mające na celu obniżenie zużycia energii, minimalizację odpadów, wtórne wykorzystanie surowców i obniżanie poziomu substancji toksycznych. Materiały projektowe spełniają kryteria do certyfikacji w systemie BREEAM i LEED.

Od dłuższego czasu współpracujemy również z najlepszą firmą na świecie Hilti (Poland) Sp. z o.o., która jest naszym partnerem w dostarczaniu elektronarzędzi.

Otrzymaliśmy tytuł klienta VIP w kategorii „Twój partner w biznesie” 2018, 2019.

Naszą prace wykonujemy starannie i uczciwie. Posiadamy doświadczenie i umiejętności wypracowane przez kilka lat w branży.